News! (2.1.2007) Moje zkušenosti s počítačovou grafikou skončily vpodstatě u toho, že ZX Spectrum má 192x256 pixelů a v jednom čtverci 8x8 mohou být jen dvě různé barvy (OK, taky jsem trochu blitteroval na Amize). Jaký je rozdíl mezi W-Bufferem a DirectX10, to mě nikdy nezajímalo a bylo mi to fuk. Proto je pro mě příjemným překvapením tento thread, ve kterém je odhaleno, že J.o.e. ve skutečnosti ví hovno i o těch grafických termínech, kterými se pořád ohání!

News! (21.3.2005) Pokud se vám občas zasteskne a J.o.e. zrovna nikam nic nepíše, nezoufejte a navštivte tuto stránku, kde si můžete nechat vygenerovat náhodný comics se svým hrdinou a jeho kamarády!

 - - - INTRO

J.o.e. (nebo Mute, Wilbur a několik jeho alternativních identit) je figurka, která se ochomýtá v diskusních klubech, zabývajících se videohrami a šíří zde svá moudra. Tvrdil že je Playstation a Linux guru (doslova "progiš") a že "je 29letý lékař a je aktivní ve videoherním byznysu od roku 1981". Kromě toho tvrdil, že "Sefuje 11 lidem a jeho plat ma sest cifer" a že má rychlou motorku, takže "robim VV do KE za 22 minut,a rychlejsie to uz NEJDE". Myslete na to, až budete číst následující řádky a než budete na Slovensku chtít jít k doktorovi nebo používat silnici. J.o.e fanaticky propaguje videoherní konzole od Sony a neméně fanaticky nadává na všechny ostatní, což irituje i lidi, kteří něco od Sony vlastní. K jeho standardním vyjadřovacím metodám patří: Oslovovat ostatní "děti" nebo "kiddos", včetně těch, kteří jsou (duševně) podstatně vyspělejší než on, psát dvě čárky (",,") místo jedné (","), psát lomítka místo závorek, začínat věty dvěma až pěti tečkami a malým písmenem a další inovativní chápání interpunkce. Otázku "Už jsi někdy měl pohlavní styk?" považuje za (cituji) "Narážku na mou sexuální orientaci"! Pokud J.o.e. chce (t.j. vydává se za někoho jiného), je schopen vytvořit rozumné, gramaticky správné věty v češtině, což vedlo k teorii, že J.o.e. ze sebe idiota pouze dělá a dobře se tím baví. Dost lidí dokázal J.o.e slušně vytočit svým způsobem diskuse, kdy jakékoliv poukázání na to, že nepíše pravdu, odvede okamžitě ke zcela jinému tématu (což mu jde tak dobře, že to opět vyvolává dohady o jeho pravé podstatě a záměrech). Následují vybrané J.o.e.ovy citáty. Pokud narazíte na jiné, které stály za to, dejte mi prosím vědět. J.o.eovi fanoušci se scházejí především zde.

 - - - (J.o.e a jeho tajné identity)

 - - - "Pohádka o prodejnosti GTA"

 - - - (o svých schopnostech a zkušenostech)

 - - - (o starém dobrém ZX Spectru)

 - - - (o kvalitách konzolí Sony)

 - - - (o kvalitách různých her)

 - - - (drobnosti odevšad)

... a zopakujme si znovu: "29 letý lékař ze Slovenska".