- - - Bitcoiny: Okamžitý nákup a prodej BTC za české koruny - - -

Koupím Bitcoiny
124015 Kč / BTC
Prodám Bitcoiny
172843 Kč / BTC
Jak to funguje:

Já, František Fuka, okamžitě prodám / koupím Bitcoiny za výše uvedené ceny.

Neplatíte nic navíc k uvedené ceně (za směnu, za konverzi měn, za převod). Převod Kč proběhne z / na český korunový bankovní účet, převod BTC proběhne z peněženky do peněženky a to okamžitě, jakmile se dohodneme.

Kurzy jsou generovány automaticky na základě aktuální volatility trhu a průběžně se mění. Laicky řečeno: Čím více kurz Bitcoinu zrovna "skáče", tím větší je rozdíl mezi nákupním a prodejním kurzem. Je pravděpodobné, že pokud hodláte do BTC investovat více času a námahy, najdete jinde výhodnější kurzy, než nabízím já.

Prodej / koupě je založená na tom, že vy mi věříte, neboť jsem čestný člověk a veřejně známá osobnost, zatímco já vám nevěřím, protože vás neznám. Tudíž mi vždy nejdříve vy pošlete BTC nebo Kč, načež já vám okamžitě pošlu směněné Kč nebo BTC. Pokud máte účet u Fio nebo mBank, celá transakce oběma směry může proběhnout během několika minut.

Vyhrazuji si právo neprovést obchod, pokud půjde o příliš nízkou částku, příliš vysokou částku, nebo pokud mi budete z nějakého důvodu připadat podezřelí.

Pokud máte za těchto podmínek o prodej / koupi zájem, kontaktujte mě buď prostřednictvím Google Hangouts nebo e-mailu na adrese fuka@fuxoft.cz. Uveďte kolik chcete koupit / prodat.

Poté, co se dohodneme na konkrétní transakci (až poté!), zašlete peníze na účty uvedené zde.

Disclaimer: Nejsem banka ani směnárna, dělám to pro vlastní potřebu a potěšení a hlavně pro rozvoj Bitcoinů u nás. Slova "prodej", "koupě" a "obchod" jsou v předchozích odstavcích použita jen v zájmu zjednodušení. Bitcoin není zboží ani měna. "Pod pokličkou" celá transakce funguje tak, že vy mi pošlete "do úschovy" nějakou částku (Kč nebo BTC), já si z ní část malou nechám jako odměnu za svou službu (kterou normálně zdaňuji) a za zbytek vám opatřím BTC nebo Kč, které vám pošlu. Výsledkem je, že dostanete BTC nebo Kč přesně podle zde zobrazeného kurzu.