- - - NĚCO JAKO SEZNAMKA (verze 2019) - - -

Tato stránka je určena pro velmi specifické slečny a dámy, které hledají vztah s divným člověkem jako jsem . Ne nutně okamžitě společný život a svatbu. Pro začátek stačí třeba mít si s kým povídat / trávit volný čas / koukat na filmy / jezdit na výlety.

Velmi telegraficky o mně: Jsem nekuřák, abstinent, bezdětný, rozvedený, zajištěný. Říkají o mně: "Netradiční", "jiný", "divný", "úchyl", "sociopat". Záliby a obživa: Filmy, počítače, internet, hudba, humor. 185 cm / 100 kg. Narozen 1968, ale cítím se psychicky mladší. Mnohem mladší. Mnohem, mnohem, mnohem mladší...

Takže, milá slečno / dámo: Formou kvízu je zde načrtnuto, jaké kvality hledám u osoby, se kterou se chci kamarádit. Dělám to proto, že slečen, které by vyhovovaly mým bizarním požadavkům (inteligentní, otrlé, ujeté, infantilní, racionální, nehysterické, nekuřačky, skoroabstinentky), je podle všeho VELMI MÁLO, tudíž klasický seznamovací model "někoho oslovím, protože se mi od pohledu líbí, seznámím se s ním a pak zjišťuji, jestli je to ten pravý na celý život" v mém případě nefunguje.

Než bych zdlouhavě psal něco o sobě, připravil jsem následující minitest. Vypadá sice, jako kdybych tě chtěl bodovat, ale ve skutečnosti slouží k tomu, abys z těch kladných a záporných bodů poznala, jaký jsem, co mám rád a co nesnáším, a jestli to koreluje s tím, co ty očekáváš od blízké duše (i když duše neexistuje). Nechci po tobě, abys ty body opravdu sčítala nebo mi dokonce posílala své přesné odpovědi (i když si to rozhodně rád přečtu)! Ber to prostě tak, že když ti budou vycházet velká kladná čísla, pravděpodobně si se mnou budeš rozumět - a naopak. A pokud se náhodou připojuješ odněkud z domény amazonaws.com, pak máš bonusové body, protože odtamtud se odjakživa připojují ty nejlepší holky!

Takže, pokud máš chuť a 5 minut času, hurá do toho. U každé otázky je možno zvolit libovolné množství odpovědí (pokud si navzájem neodporují, samozřejmě):

 - - - Naposled jsem oslavila kolikáté narozeniny?

 - - - Subjektivně se většinu času cítím, jako by mi bylo:

 - - - Žiji trvale:

 - - - Často / hodně užívám:

 - - - Hledám partnera:

 - - - "Ideálně strávený čas s mým partnerem" pro mě znamená:

 - - - "Ideálně strávený čas bez mého partnera" pro mě znamená:

 - - - Mám pocit, že v mém vztahu už delší dobu něco nefunguje, ale není mi úplně jasné, co přesně. Co udělám?

 - - - Na partnerovi mi vadí, když:

 - - - Živím se:

 - - - Ovládám plynně / profesionálně:

 - - - Jsou mi (neironickým způsobem!) sympatičtí následující lidé (skupiny lidí) a/nebo většina jejich tvorby (jde pochopitelně o náhodný minivzorek):

 - - - Batman je:

 - - - Ve svém telefonu mám operační systém:

 - - - Jaké je největší možné šestnáctibitové číslo?

 - - - Smyslem mého života je:

 - - - Můj fyzický vzhled:

 - - - Když jsem četla tento test, napadlo mě:

- - - A je to! - - -

Pokud ti připadá, že jsi naladěná na podobnou vlnu jako já (t.j. vycházela ti převážně kladná čísla) a pokud tě neodradí moje fotky, tak mi pošli na seznamka@fuxoft.cz svou nejhezčí a svou nejhnusnější aktuální fotku a něco o sobě. Doplňkové dotazy k různým položkám na této stránce jsou vítány! Můžeš mi tykat, protože jsem nevychovaný a také ti tykám.

- - - Mini F.A.Q. (často kladené dotazy) - - -

Fakt si myslíš, že tohle může fungovat? Funguje to přesně tak, jak jsem zamýšlel. Ozvalo se mi na základě této stránky několik slečen (méně než deset za několik let její existence), které byly dostatečně ujeté na to, aby jim "vyšlo hodně bodů" a dostatečně odvážné na to, aby se ozvaly. Přesně takové hledám.

Jak se chceš bránit tomu, že ti někdo (např. chlap) pošle zamilovaný dopis s fotkami nějaké fotomodelky a bude dělat jako že se chce seznámit? Velmi snadno. Žádné mé nahé fotky ani jiné intimní informace (které by nebyly volně přístupné někde na netu) ze mě tímto dálkovým způsobem nedostanete a vaše námaha přijde vniveč. Takže to ani nemusíte zkoušet, ušetříte si čas.

Kdybys neměl takové šílené požadavky a nevyjadřoval je touto šílenou formou, našel by sis ženskou snáze! To je naprostá pravda. Ale nebyla by to žena, se kterou chci trávit delší dobu, případně zbytek života.

Lidi se přece nemůžou do sebe zamilovat podle dotazníku! To je naprostá pravda. Než se s někým navzájem zamilujeme, nebo něco podobného, bude potřeba spousta dalších věcí. Ten dotazník je k tomu jen první krok.

Mám kamarádku / příbuznou, která by ti vyhovovala, hele! To je super, ale neposílejte mi prosím její fotky ani informace o ní. Pošlete jí odkaz na tuhle stránku, ať se ozve sama pokud bude chtít.

Můžu nějak pomoci v tvé smutné situaci? 1) Není to zase až tak smutná situace. 2) Můžete sdílet a jinak popularizovat tuhle stránku těmito tlačítky nebo kouřovými signály:

Tweet