- - - FFFILM chat - - -

Pokud už jsi v chatu zaregistrován, přeneseš se do něj kliknutím sem!

Testuji nový FFFILM chat, který by měl řešit jednak přehnaný spamming a jednak komfortní přístup k chatu z mobilních zařízení. Nadále bude zachována anonymita všech účastníků chatu!

Abyste se zúčastnili nového chatu, udělejte následující:

 - - - 1: Založte si účet na telegram.org.

Pokud už účet máte, pokračujte k bodu 2.

Pokud účet nemáte, založte si ho a potvrďte svým telefonním číslem. (K vašemu telefonnímu číslu se já ani ostatní uživatelé chatu nemohou dostat, pokud vy nebudete chtít.) Autorizaci provádíte pouze jednou (pro každé své chatovací zařízení). Při prvním přihlašování do Telegramu můžete klidně vyplnit své pravé jméno a obvyklou přezdívku - NIKDO V CHATU TO NIKDY NEUVIDÍ. V chatu budete mít vlastní přezdívky, zcela nezávislé na svém Telegram uživatelském jménu. Opakuji - vaše údaje, které vyplníte při přihlašování do Telegramu, např. vaše telefonní číslo, jméno, přezdívku, ikonu, NIKDO VE FFCHATU NEUVIDÍ a nemůže je nijak zjistit. (Všichni budete komunikovat pouze s FFchat robotem, nikoliv spolu navzájem.)

Messaging telegram.org je přístupný z webového rozhraní web.telegram.org a existují také desktop aplikace pro PC, Android, iPhone i Windows Mobile. Tedy používat Telegram můžete opravdu odkudkoliv.

 - - - 2: Kontaktuje chat bota.

Ze svého chatu (z PC aplikace, z mobilní aplikace nebo z web browseru) najděte uživatele jménem "FffilmChatBot". V některých aplikacích ho můžete kontaktovat přímo kliknutím sem, v jiných musíte najít toto uživatelské jméno ručně přes prohledávání kontaktů.

ChatBotovi něco napište, pro začátek doporučuji "/" (samotné lomítko), čímž si vyžádáte nápovědu - seznam chat příkazů.

Pokud vás obtěžuje přísun nových příspěvků, můžete si buď vypnout notifikaci ve svém chat klientu (pak je budete dostávat, ale nebudou vám vyskakovat notifikace), nebo odeslat příkaz "/bye" (viz nápověda).

Všechny příspěvky jsou archivovány na fuxoft.cz/fffilm/ffchat/_nosync/ (soubory s názvem "log_telegram...").

"Starý" HTML chat prozatím nadále funguje zde - je zcela nezávislý na tomto novém.

Pokud chcete mít možnost vystupovat na novém chatu jako "ověřený uživatel" (s hvězdičkou před jménem), za kterého se nikdo nemůže vydávat, kontaktujte mě.

Vše je zatím v ranné fázi, spousta plánovaných věcí ještě není hotová, zatím především zkouším, jak to bude prakticky fungovat při větší zátěži.

Pokud vás to z nějakého důvodu zajímá: Celý chat je napsaný v LuaJit / Copas a jeho zdrojáky (ve kterých se pravděpodobně nevyznáte) jsou zde na GitHubu.